?>

AquaPark Frymburk

Apartmán Z1 se nachází u Wellness Hotelu Frymburk, jehož služeb mohou naši hosté využívat. Pravděpodobně nejzajímavější část hotelu představuje prostorný aquapark skládající se z vnitřních i vnějších bazénů a saunového světa. Celý hotel je navíc specializovaný jako wellness centrum, těšit se proto můžete na hydromasážní trysky, perličková lůžka, páru a další wellness atrakce. V areálu se lze občerstvit v aqua baru, který prodává jídlo i nápoje.

Aquapark nabízí rozmanité typy zážitků. Vnitřní část komplexu slibuje skvělou zábavu pro děti, které se mohou projet po 50 metrů dlouhém tobogánu nebo si zaplavat v prudké divoké řece. Příjemnou relaxaci si pak můžete užít ve vířivce s vodními i vzdušnými tryskami, vodním vřídle a ve zmiňované wellness sekci. Nechybí však ani klasický plavecký bazén s připravenými dráhami. Ve venkovní části pak najdete další plavecké bazény, bazén se slanou vodou a dětské brouzdaliště. Vnější část bývá přístupná i během večerů a za tmy.

V rámci aquaparku lze také navštívit velký saunový svět. Zajímavý je tím, že se skládá z vnitřní a venkovní části, přičemž v obou sekcích je k dispozici několik saun, včetně finské sauny do 100°C, multifunkční Vário sauny nebo velké ceremoniální sauny s kapacitou pro 50 osob. Hotel mimo jiné nabízí i tradiční saunové ceremoniály, které vedou saunoví mistři. Po saunování je pak možné se ochladit v přírodním ochlazovacím jezírku venku či v ochlazovací místnosti. K odpočinku jsou připravena vyhřívaná lehátka a Kneippův chodníček pro unavené nohy. Po saunování na hosty čeká masážní sprcha, lymfodrenážní sprcha (na záda a na nohy) a mlhová sprcha.

Odkaz na stránky provozovatele

© 2023 ALETT a.s.. All Rights Reserved.